اندیشه کرمانشاه

اندیشه کرمانشاه

اندیشه کرمانشاه

اخبار حیرت انگیز درباره داعش(دولت اسلامی)؛ تعداد داعش و قلمرو آنها

* از قطع دست و پا با داس تا دارایی 2 میلیارد دلاری داعش)

گزارشی با عنوان "15 رقم شوک آور که همه را متوجه اقدامات داعش در عراق می کند"، توسط یکی روزنامه مشهور آمریکایی منتشر گردیده که حقایقی درباره گروه تروريستي دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) منتشر می کند. این گزارش البته با برخی اخبار او اطلاعات دیگر درمورد حکومت اسلامی داعش تکمیل گردیده که در ادامه می بینید:

دوله الاسلامیه فی العراق و الشام

این روزنامه با بررسی وضعیت گروه تروریستی داعش نوشت که 13 هزار کیلومتر مربعی که گمان می رود دولت اسلامی در سوریه و عراق آن را تحت کنترل خود در آورد باشد، معادل مساحت کشور بلژیک است. برآوردهای دیگر نشان می دهد که داعش بر مساحتی نزدیک به 35 هزار مایل برابر با مساحت کشور اردن مسلط شده است.

- تعداد کشته شدگان در عراق طی ماه ژوئن گذشته طبق برآوردهای دولتی، هزار و 922 نفر بوده است به گونه‌ای که ژوئن خونین ترین ماه در عراق از ماه مه سال 2007 به شمار می آید. تخمین های دولتی همچنین نشان می دهد که در میان کشته شدگان، هزار و 393 نفر غیرنظامی، 380 سرباز و 149 نفر نیروی پلیس دیده می شود، درحالی که 2 هزارو 610 نفر زخمی شدند که اغلب آنها از غیرنظامیان بودند.

- کارشناس امور نظامی، 30 تا 50 هزار نفرعناصر مسلح زیر لوای گروه تروریستی دولت اسلامی هستند.

- گروه دولت اسلامی در 5 کشور به طور مستقیم درگیر جنگ است.

- به گفته کارشناسان امور تروریسم، 2 میلیارد دلار قیمت برآورد شده برای بودجه و دارایی است که در اختیار گروه دولت اسلامی قرار دارد. این گروه پس از تسلط بر شهر موصل به صدها میلیون دلار از بانکها و صدها ملیون دلار دیگر از غنایم نظامی دست یافته است.

- پس از آنکه داعش به میدان های نفتی شمال عراق و سوریه دست یافت، برآورد شده است که روزانه 3 میلیون دلار درآمد از این محل به دست می آورد. بنا به گفته جانین دیویدسان، از شورای روابط خارجی آمریکا، این گروه امروز بر منابع و اراضی مسلط است که در تاریخ گروه‌های تروریستی بی سابقه بوده است.

- 3 عملیات فرار دسته جمعی از زندانها که داعش در ماه‌های اخیر انجام داده، موجب آزادی و فرار هزار و 500 تروریست، از جمله فرماندهان و کارشناسان انفجار و عناصر تروریستی دیگر شده است.

- تعداد مسیحیانی که در موصل داعش آنها را میان اسلام و قتل مخیر کرد، صفر است پیش از حمله داعش هزاران مسیحی در این شهر زندگی می‌کردند.

- پس از تسلط داعش بر سنجار در نزدیکی اقلیم کردستان عراق و مجبور کردن ساکنان به فرار و پنهان شدن در مناطق کوهستانی، 40 هزار غیرنظامی در منطقه جبل سنجار محاصره شدند که هیچ چیزی در آنجا برای خوردن یافت نمی شود.

- بیش از 500 ایزدی به دست عناصر گروه دولت اسلامی در شمال عراق کشته شدند. 700 زن به عنوان برده در بازار به فروش رسیدند و به گفته محمد سودانی وزیر حقوق بشر عراق، بیش از 300 زن در دست داعش اسیر هستند که به عنوان کارگر جنسی مورد وءاستفاده قرار می گیرند.

- در صورت تخریب سد موصل، ممکن است 500 هزار غیرنظامی جان خود را ازدست بدهند. در هفته گذشته برخی گزارشها حاکی از آن بود که داعش بر این سد بر روی رودخانه دجله مسلط شده است، این سد آب و برق موصل و بخشهای دیگری از این منطقه را تامین می کند.

- در صورت تخریب سد موصل توسط داعش، 65 فوت ارتفاع آبی است که ممکن است شهر موصل را غرق کند.

- 1.5 میلیون تعداد ساکنان اربیل، مرکز اقلیم کردستان است، این رقم غیر از کارگران خارجی و کارشناسان نظامی امریکایی است که از نیروهای کرد (پیشمرگه) حمایت می کنند. داعش اخیرا تا نزدیکی این شهر پیشروی کرده بود.

- به گزارش فرانس 24 ، بیشتر زنان و دختران اقلیت مذهبی ایزدی های عراق، توسط داعش ربوده و مردانشان نیز با داس کشته و یا دست و پایشان قطع شده هستند

نظرات   

 
-4 #47 حسن یوسفی 1395-06-08 17:50
هرجای دنیا اسم داعش که میاد.ازترس رنگ ازپوستشون میپره.اما تو ایران تو تهران مخصوصا تو جاده ساوه اسم داعش که میاد همه پوستشون قرمز میشه چون خونشون میجوشه. ما البته مانمیگم من فقط فقط دوستدارم رهبرم و عمو قاسمم لب ترکنن. داعش بلای سرت میارم که خدا سنگم کنه.
نقل قول
 
 
-1 #46 دانیالذ 1395-05-02 21:49
طاهرا داعش هرکی مسلمان نیست رو میخواد ببره بهشت اخه دین زورکی اگه اونها مسلمانند قران در ایه کرسی اشاره کرده لا اکراه فی دین یعنی در دین اکراه تزس و زور ممنوع ونیست نمیباشد کسی که به زور مسلمانیرا دیکته میکنه خلاف قران عمل کرده و مسلمان هم هست ؟ مسلمان کسی است که بر خلاف قران وکلام الله عمل نکند کجای فران نوشته طرفت رو با زجر وشنکنجه بکشی مردانه نجنگیدن دلیل ضعف هرکسی است اگر مردی مردانه بجنگ و پشت نقاب لولو خرخره ها نجنگ نقاب ترسوندن زدی که همه فرار کنند ... فرار کردند >>> سوریه و عراق هیچ وقت فرار نخواهد کرد و اگر قرار باشه کارت هزار سال بشه جنگ که چیزی جز جنگ نصیبت نمیشه با جنگ کسیبه جایی نرسیده ......
نقل قول
 
 
+2 #45 کیهان ازادخانی 1395-04-26 14:40
دایش هیچ غلتی نمی تونه بکنه ما هممون اماده مرگ برای رهبر وکشورمون هستیم
نقل قول
 
 
+2 #44 میلاد 1395-04-16 23:14
سلام درسته که این افراد کارهای غیر انسانی انجام می دهندو خودم هم با این گروه مخالفم ولی چه چیزی باعث شده ان ها این کار رامی کنند به علاه این افراد خیلی ازکار هایشان باسنت پیامبر مطابقت دارد برای مثال. امامزاده هاراچون مامیریم ازان ها کمک مگیریم خراب می کنند در حالی که خدا شریک ندارد وبه خاطر داشته باشید اعراب دوره جاهلی به خدااعتقاد داشتند ولی بت هارا به عنوان واسطه قرار مدادندوقران نیز به این باور خرافی ان ها اشاره می کند سوره زمر ایه ۴.و به خاطر همین ان ها مارامشرک می دانند
نقل قول
 
 
-1 #43 پریناز 1395-04-09 17:56
دانش با اون سگ توله هاش هیچ گروهی نمیتونه بخوره
نگران فردا نباشید خدا زود تر از منو تو آنجاست فوقش شهید میشیم میریم پیش خدا چی از این بهتر
نقل قول
 
 
-4 #42 رضا 1394-10-30 19:54
عزیزانی که فکر می کنند که داعش بی مغز و ناتوان و ازین مواردند در اشتباه محضند باید بگم که این داعشی ها و سایر گروه های معارض دینی تکفیری و عقاید تکفیری دارند . به طور مثال این ها انقدر به مرگ اعتقاد دارند که فکر می کنند اگر کشته شند امشب تو بهشت حوری های بهشتی ، عروسی و شب زفاف انتظارشون رو می کشه و به طور مثال تو اخبار ریمس ایران از جنازه بعضی از این تکفیری که فیلم می گرفتند توی این کیفشون لوازم آرایشی پیدا کردند ( بگید برای چی ؟ ) چون فکر مکردند بعد مستقیم بهشت و عشق و حال ... از طرفی یه سپاهی می گفت که انقدر بر روی عقیدشون پا فشاری می کردند که تا اخرین فشنگشون می جنگیدن و خلاصه این تکفیری ها بر روی اسلامی رام مرند که بهش می گن اسلام آمریکایی با تشکر رضا هستم از گیلان
نقل قول
 
 
0 #41 محمد 1394-10-05 12:57
سلام
برادر من اينقدر داعش را بزرگ نكنيد . اينها اگر پول سعودي، قطر ، تركيه امريكا، صهيونيست ها ، سلاح ها و تجهيزات الكترونيكي امريكايي واسرائيلي وپشتيباني تركيه نبود عددي نبودند . اينها يك مشت وحشي هستند كه به هيچ چيزي اعتقادي ندارند درحاليكه فكر مي كنند معتقدند اينها از مردم سپر انساني درست مي كنند . دشمن واقعي يعني استكبار جهاني سوار اين خران شده ودو تا شاخ هم براي انها گذاشته تا به هركس رسيدند ان را شاخ بزنندولي نمي دانند كه اگر به شيري برسند خر با ان شاخش وتمام سوارانش را به زمين مي زند. اين بدبخت ها قاطي مردم عادي پنهان مي شوند و مثل مرد نمي جنگند.
نقل قول
 
 
-4 #40 رضاگروسى 1394-10-02 14:20
هىچ خداپرستى وهىچ انسان عاغل وبالغى اىن جناىات داعش را نمى پزىرد ونخاهىم پزىروف جواب اىن کارهاى وحشىانه روما مسلمانان باىد بدىم مسلمان ىعنى عاغل مسلمان ىعنى حق شناس مسلمان ىعنى همىشه وهمه جابه ىاد خداوند بودن واىن ترورىست تکفىرى هاروباىد مسل خودشان برخورکرد تاعبرتى باشد براى امرىکا واسراعىل جناىت کار وعربستان روباه کفتار وامىرمن خىلى دوست دارم باترورىست مبارزه کنم شماره تماسبنده 09389131304
نقل قول
 
 
-1 #39 مهشيد 1394-09-21 10:10
از نظر من كمي بي شعور و نفهمند و وحشي
نقل قول
 
 
+2 #38 ساسان 1394-09-20 23:17
دردود بر ایرانیان عزیز ایما لرلهای هم تو خط مقدمتون اولیم بسم اله
نقل قول
 
 
+1 #37 ستار 1394-09-20 22:10
لعنت به داعش
نقل قول
 
 
+1 #36 اقدم ترکه 1394-09-15 14:22
گرچه کشتن انسان گناه داره اما به همون خونهایی که میریزید منو تحریک می کنید تا بیام کار همتونو یسره کنم !! حواستونو جمع کنید اینجا که کوفه نیست خوارج علم شوند!! مقداد هست اباذر همیشه هست!! هزاران سردار صف کشیدن برای سر دادن
نقل قول
 
 
+1 #35 پیمان 1394-09-02 15:07
یاصاحب الزمان شوری به پاکردی به دل ؛باشه بمونه....
بیا ارباب عالم
نقل قول
 
 
+1 #34 ابی 1394-06-14 07:30
نقل کردن رضا:
داعش هم چلیده ، چاقو بدست ندیده ، گوشت گوسفند دریده ، سازمان ملل عللیه ، آمر یکا با داعش رفیقه ، داعش هم خریده ، هزار هزار فریفته ، مغرب و شرق چریده ، رنگ جهان پریده ، ایران ما عزیزه ، دشمن ما ذلیله ، خامنه ای رهبر ما قدیره ، دشمن ما از ایران بریده ، خداوندا نگهدار خدمت گزار به ملت ، ختم به خیر بگردان ، عاقبت امرمان.
با تشکر رضا *-_-*

خخخ
نقل قول
 
 
0 #33 رضا 1394-06-07 10:44
داعش هم چلیده ، چاقو بدست ندیده ، گوشت گوسفند دریده ، سازمان ملل عللیه ، آمر یکا با داعش رفیقه ، داعش هم خریده ، هزار هزار فریفته ، مغرب و شرق چریده ، رنگ جهان پریده ، ایران ما عزیزه ، دشمن ما ذلیله ، خامنه ای رهبر ما قدیره ، دشمن ما از ایران بریده ، خداوندا نگهدار خدمت گزار به ملت ، ختم به خیر بگردان ، عاقبت امرمان.
با تشکر رضا *-_-*
نقل قول
 
 
+9 #32 تورك بالاسي.بابك خرم 1394-05-27 02:32
به نام خالق شرف.معرفت.
اوميدوارم كه پيامم از ازربايجان (ايران) ب دست بي ناموسان عرب خلافت حيواني برسد..
ما توركها فقط منتظر بوي نجس دولت خلافت هستيم..كه همانا مانند اتا بابك(بابك خرمدين) و ستارخان..بلايي ب سرتان بياوريم كه هزار بار ارزوي مرگ كنيد..اري انقلاب مشروطه ميخاهيم..ميخاهي م يك بار ديگه خرمدينان راب روخ جهانيان بكشيم...ما بي صبرانه منتظر شما هستيم...بدانيم كه ايران ازربايجان دارد تنها نيستـــــــــــ ـــــــــ♥..... .وسلام.ياشاسين فارس ملتيم.ياشاسين ايرانيم....
نقل قول
 
 
+1 #31 مسافر 1394-05-20 02:02
دوستان عزیزم هموطن گرامی خدا راشکر که ایندفعه دشمن هم دینمان را هدف گرفته هم وطنمان این عامل وحدت نه عامل تفرقه ''''وطن رادوست دارم چرا که دران کسانی زیستند که هرگز یاد خدارا فراموش نکردند'''''خداو ند دشمنان این مردم عزیز فهیم را ذلیل وخوار خواهد کرد البته به دست خود این مردمان'وحدت وحدت وحدت''''تمام اقوام ایرانی باید باید باید به هم احترام بگذارند وگرنه خدای ناکرده مثل مردم عراق وسوریه توسط این جنایتکاران باید انتظار بی احترامی داشته باشندو خدا اون روز رو نیاره که مرگ بر ای ما بهتره
نقل قول
 
 
-4 #30 جواد 1394-04-03 22:47
سعید جان توخودتو اهل سنت جامیزنی مطمعنأ خودت از مشرکین هستی
نقل قول
 
 
+1 #29 سام 1394-03-26 21:21
ما با داعش خواهیم جنگید.....اینجا سوریه نیست.اینجا بغداد و عراق نیست....اینجا مهد کوروش بزرگ و داریوش.هست..... ....زشیر شتر خوردن و سوسمار+عرب را به جایی رسیده است کار++که تاج کیانی کند آرزو+تفو بر تو ای چرخ گردون تفو
نقل قول
 
 
0 #28 محمدامین 1394-03-24 20:53
این لینک رو باز کنید
http://www.rajanews.com/news/179347
نقل قول
 
 
+3 #27 محمدامین 1394-03-24 20:34
و با توجه به واقعه غدیر خم که پیامبر امام علی (ع) را جانشین و ولی مردم پس از خود برگزید
وبا توجه به علم و ایمان و معرفت زاید الوصف و بی حد امام علی (ع) و اولادشان
هیچ راهی روشن تر / بی نقص تر و هیچ ریسمان الهی محکم تری از تشیع نمی یابیم و به رحمت خداوند / شفاعت امام علی (ع) و فرزندانش / و ظهور مهدی موعود دوازدهمین امام بر حق و چاردهمین معصوم و بر پا کننده عدل و مساوات در جهان
امیدواریم.
راه رسیدن به کمال پیروی از اهل بیت پیامبر است
نقل قول
 
 
+1 #26 محمد امین 1394-03-24 20:34
به نام خداوند بخشنده و مهربان
اسلام کاملترین و در عین حال قابل تفسیر به رای است
یعنی هر کسی با هر درک و دانشی به فراخور فهم خود آن را تفسیر می کند. در چنین وضعیتی امکان به وجود آمدن مذاهب در آن بسیار است بنا براین تشخیص صحیح و نا صحیح در آن بسیار سخت و غیر ممکن است.
من شیعه ام
از نظر من خداوند یکی است و آخرین پیامبرش حضرت محمد (ص) است. ولی و وصی او با توچه به قرآن ( الیوم اکملت لکم دینکم/ اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم=نساء/ 59/ آیه 84 سوره شعراء «وَ وَهَبْنَا لَهُم مِّن رَّحْمَتِنَا وَجَعَلْنَا لَهُمْ لِسَانَ صِدْقٍ عَلِیًّا >>
نقل قول
 
 
0 #25 محمود 1394-03-20 15:31
نقل کردن یکتا پرست:
نقل کردن بنده خدا:
خداوند با كساني است كه به دنبال آخرت هستند نه كسني كه حيات قليل دنيا را پسنديدند. بدانيد كه جند الله پيروز است نه مشركيني كه از امام حسين و اوليا و انبيا مدد جويي مي كنند.

ما امام حسین و اولیا رو واسته قرار میدیم؛
ما مشرک نیستیم؛شما به عنوان یک مسلمان نباید تهمت بزنید.

واسطه ذرسته
نقل قول
 
 
0 #24 محمود 1394-03-20 15:19
نقل کردن علی:
نقل کردن حسن:
نقل کردن علی:
عزیزان من. تفاوت ما ایرانی ها با این بیماران (...) در انضباط هست. ما سپاه و ارتش داریم و سلسله مراتب و استراتژی جنگی. ما انگیزه بسیار قدرتمندی داریم و آن دفاع از وطنمان است. در صورت تهاجم داعشی ها به ایران وظیفه نیروهای نظامی کشور مقابله با آنهاست و در این جدال حفظ جان سربازان ایرانی باید اولویت فرماندهان جنگ باشد. در صورت نیاز به نیروهای داوطلب مطمئنا تعداد زیادی بسیج خواهند شد و به کمک ارتش و سپاه خواهند شتافت. این بار بسیجیان واقعی که برای وطن میجنگند و نه بر ضد وطن. مانند جنگ با صدام.

مهمترین انگیزه ما دفاع از اسلام شیعه و حکومت جمهوری اسلامی است نه وطن

میشه بگی اگر وطن نباشه اسلام شیعه و حکومت اسلامی دقیفا کجای نقشه قرار میگیره؟

اول حفتظت تز وطن و ناموس بعد چیزای دیگه یادت نره
نقل قول
 
 
+1 #23 ابومحمد 1394-03-12 15:12
سلام این اخبارها تاریخشون تپام شده
نقل قول
 
 
0 #22 ابومحمد 1394-03-12 15:10
سلام
نقل قول
 
 
+5 #21 فرشته 1394-03-12 09:41
دارای دو پسرجوان هستم از به روی کار آـمدن گروه ظالم واز خدا بی خبر داعش هرروز به انها میگویم که باید برای وطن جان داد ایران عزیز وطن خوبم هیچگاه نخو ا هیم گذاشت یک وجب ازخاک زیر سلطه هر بیگانه ایی برود برای ایران باید همه آماده جانفشانی باشیم
نقل قول
 
 
+5 #20 الي 1394-03-12 00:02
مرگ بر داعش.خدا لعنتشون كنه و ريششون رو از زمين بركنه.من ك حاضرم تا اخرين قطره خونم باهاشوم بجنگم و هيچ ترسي هم ازشون ندارم
نقل قول
 
 
+1 #19 سرباز خدا و ایران 1394-03-10 21:42
نقل کردن بنده خدا:
خداوند با كساني است كه به دنبال آخرت هستند نه كسني كه حيات قليل دنيا را پسنديدند. بدانيد كه جند الله پيروز است نه مشركيني كه از امام حسين و اوليا و انبيا مدد جويي مي كنند.

نقل کردن بنده خدا:
خداوند با كساني است كه به دنبال آخرت هستند نه كسني كه حيات قليل دنيا را پسنديدند. بدانيد كه جند الله پيروز است نه مشركيني كه از امام حسين و اوليا و انبيا مدد جويي مي كنند.

امام حسین(ع) نمونه کاملی از زیبایی خداست،او مقامی دارد که حاضر شد برای خدا که زیبایی مطلق است از جان خود و عزیزانش بگذرد،او فدایی راه خدا و ارزشمند برای پروردگار است،ما از او که برای خدا ارزشمند است کمک میگیریم و از او که الگوی کاملی است پیروی میکنیم تا به خدا راه یابیم،اگر سخنی که در اینجا بیان کردید حرف دلتان باشد برایتان متاسفم که آنقدر درکتان پایین است که تفاوت این کار با شرک را درک نمیکنید،خدایا همه ما را به راه خودت هدایت کن.
یا علی.اللهم عجل لولیک الفرج
نقل قول
 
 
-1 #18 سرباز خدا و ایران 1394-03-10 21:34
نقل کردن انسان:
وقتی میهن نباشه برادر من بفرمایید توی هوا میخوای اسلام رو زنده نگهداری .به همون اندازه که دین و مذهب مهم هست خاک و کشور عزیزمان هم مهم هست بلکه خیلی هم بیشتر

لطفا مراقب باشید که بحث طوری نشه که فکر کنیم حفاظت از دین الهی مخالف حفاظت از وطن وسرزمینمون هست،ما حدیث داریم که:"حب الوطن من الایمان" جسم ما از خاک ایران ساخته شده پس برای نگهداری و محافظت و دفاع از ایران میجنگیم،از طرفی ما اسلام را آخرین نسخه و کاملترین نسخه از ادیان الهی و محمد(ص) را آخرین پیامبر الهی میدانیم،پس باید از راهی که خدا برایمان مشخص کرده که همان اسلام هست هم محافظت کنیم و برای اجرای دستوراتش در زمین تلاش کنیم،راه ما روشن است،ما نژادپرست یا نامسلمان نیستیم ما ایرانی+اسلامی هستیم،هر جای زمین هم که افرادی برای محافظت از ایران یا محافظت و تحقق اسلام تلاش کنند ما باید یازیگرشان باشیم.این وظیفه مقدس ماست.
یا حق.اللهم عجل لولیک الفرج
نقل قول
 
 
+5 #17 ایرانی 1394-03-08 22:25
نظرهای زیادی دیدم اما یک چیز رو همه فراموش کردن:ایران از یمن وسوریه وعراق عزیزترنیست اگر میتانستن بارها حمله میکردن در ضمن زمان جنگ با عراق با اون همه تجهیزات وکشورهای متحد کاری نکردن الان که ایران قدرتمنتر شده میخوان چکار کنن.خدایی هم که همیشه با این ملت بوده فراموش نکنین
نقل قول
 
 
0 #16 روح الله 1394-03-08 10:09
هنوز جوان های بیشماری هستند که مانند دفاع مقدس از خود شجاعت نشان داده و ترس را در دل و جان دشمنان بیندازند
ما آموختگان شجاعت از حضرت عباسیم
نقل قول
 
 
+3 #15 سعید 1394-03-01 16:18
با سلام.
دوستان بنده به عنوان یک اهل سنت نظرم اینه که
1. شیعه مشرک یا کافر نیست بلکه کاملا مسلمانه و فقط در مسائل کوچکی با انحراف مواجه هست و این انحراف ابدا دلیل بر کافر یا مشرک شدن شیعه نخواهد شد و البته باید بین یک سری افراد خاص و اکثریت جامعه شیعه تمایز قائل شد.
2. داعش عملا مسلمان نیست و حتی وهابی یا سلفی هم نیست چون در هر دو گروه+شیعیان و اهل سنت قانون (در دین اجباری نیست) کاملا رعایت میشود ولی داعش کاملا برخلاف قرآن عمل می کند و همچچنین القاعده و طالبان نیز کاملا برخلاف قرآن عمل می کنند.
3. تمام این گروه ها همانند گروهک منافقین که شعار دموکراسی می داد و دروغ می گفت فقط به دنبال تشکیل حکومت هستند نه اجرای اسلام.
لذا شیعیان و اهل سنت با وجود تمام اختلافات باید بدانند نه مردم شیعه نه مردم اهل سنت به دنبال جنایت نیستند و فقط عده قلیلی که در دل منافقند و به دنبال قدرت هستند دست به این جنایات میزنند.
موفق باشید
نقل قول
 
 
-4 #14 علی 1393-12-04 23:05
نقل کردن حسن:
نقل کردن علی:
عزیزان من. تفاوت ما ایرانی ها با این بیماران (...) در انضباط هست. ما سپاه و ارتش داریم و سلسله مراتب و استراتژی جنگی. ما انگیزه بسیار قدرتمندی داریم و آن دفاع از وطنمان است. در صورت تهاجم داعشی ها به ایران وظیفه نیروهای نظامی کشور مقابله با آنهاست و در این جدال حفظ جان سربازان ایرانی باید اولویت فرماندهان جنگ باشد. در صورت نیاز به نیروهای داوطلب مطمئنا تعداد زیادی بسیج خواهند شد و به کمک ارتش و سپاه خواهند شتافت. این بار بسیجیان واقعی که برای وطن میجنگند و نه بر ضد وطن. مانند جنگ با صدام.

مهمترین انگیزه ما دفاع از اسلام شیعه و حکومت جمهوری اسلامی است نه وطن

میشه بگی اگر وطن نباشه اسلام شیعه و حکومت اسلامی دقیفا کجای نقشه قرار میگیره؟
نقل قول
 
 
+10 #13 انسان 1393-11-26 12:15
وقتی میهن نباشه برادر من بفرمایید توی هوا میخوای اسلام رو زنده نگهداری .به همون اندازه که دین و مذهب مهم هست خاک و کشور عزیزمان هم مهم هست بلکه خیلی هم بیشتر
نقل قول
 
 
+6 #12 انسان 1393-11-26 09:52
خدا لعنت کند آنها را
نقل قول
 
 
-9 #11 من که نه... یه داعشی 1393-11-24 13:08
"ما میدونیم دین اسلام چیه نه شماها. طبق گفته های اسلام شماها مشرکین. شماها حتی عربی هم بلد نیستین. همه مشرکا هم باید نابود بشن حتی زنا و بچه هاشون. یا اسلام یا مرگ به بدترین حالت. اونم نه اسلامی که شماها میگید... شماها هنوز نمیدونید هر سری که تو این راه بریده میشه چه قدر ثواب داره. هنوز حالیتون نشده که مرگ وحشتناکی که ما به دشمنان خدا میدیم چه ثوابی برای آخرتمون داره. اگه میفهمیدین شما هم الان همین کارای ما رو میکردین و اسکول بازی در میاوردین. خدا به پشتیبانی ما نیاز داره... ما نباشیم کی برای خدا نماز بخونه؟ ما هممون اوسکولییییییییی ییم. گاگولیم."
هه... به نظر من داعش اینطوریه . نه؟ یه کم دستت بلرزه موقع تیر انداختن بدک نیستا... مسلمون...
نقل قول
 
 
+4 #10 یکتا پرست 1393-11-09 23:23
نقل کردن بنده خدا:
خداوند با كساني است كه به دنبال آخرت هستند نه كسني كه حيات قليل دنيا را پسنديدند. بدانيد كه جند الله پيروز است نه مشركيني كه از امام حسين و اوليا و انبيا مدد جويي مي كنند.

ما امام حسین و اولیا رو واسته قرار میدیم؛
ما مشرک نیستیم؛شما به عنوان یک مسلمان نباید تهمت بزنید.
نقل قول
 
 
+5 #9 یکتا پرست 1393-11-09 23:21
برای هدایت داعشیا دعا کنید؛ کاش از عقلشون یکم استفاده می کردند؛ کاش میگفتن این کاراشون براساس کدوم آیات قرآنه
کی میگه ما اماما و پیامبر رو میپرستیم؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من هر انسانی با هر دینی بایدهمیشه این احتمال رو بده شاید یک درصد کارش اشتباه باشه؛
بیشتر از هر چیز واسه دین اسلام نگرانم؛که همه از این به بعد مسلمونا رو به عنوان آدمای (...) میشناسن
نقل قول
 
 
+1 #8 غ 1393-09-29 19:41
دیدی (...) چه گرد و خاکی به پا کرده؟ صفری جان میشه بگی چرا آتیشش اینقدر داغه... راستشو بگو چکارش کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
نقل قول
 
 
0 #7 بنده خدا 1393-09-29 14:52
بعضي از شيعيان ديدار خدا را در روز قيامت انكار ميكنند. آيا اين حرف درست است؟؟؟

اندیشه کرمانشاه: بنده خدا برو ابتدا تحقیق دقیق بنما و بعد حکم بفرما. شیعیان در کیفیت دیدن خداوند با برخی نظریات مشبهه و مجسمه(که بعضا با نظرات خود عامه هم در تضاد بوده و بحثی کلامی است) اختلاف نظر دارند آنوقت حضرتعالی برای همین مورد(آن هم بدون اطلاع از اساس ماجرا) حکم تکفیر شیعیان را صادر می کنید. اصولا مشکل قاطبه مسلمانان و بلکه کل بشریت با داعش و تکفیری در همین مورد است. یعنی شما شبه بندگان خدا، با برداشت های ناقص و بعضا خلاف دین خود، به نام دین قتل و جنایت می فرمایید. همین!
نقل قول
 
 
-9 #6 بنده خدا 1393-09-29 14:47
خداوند با كساني است كه به دنبال آخرت هستند نه كسني كه حيات قليل دنيا را پسنديدند. بدانيد كه جند الله پيروز است نه مشركيني كه از امام حسين و اوليا و انبيا مدد جويي مي كنند.
نقل قول
 
 
+6 #5 lمحمد عدنان 1393-09-22 15:13
ایران مورد عنایت خداوند و سرزمین اهل بیت (ع) و متعلق به امام زمان(عج) است. که خداوند در قرآن در سوره المائدة در آیه 54 راجع به ایران فرموده است . نابودی دشمنان به خواست خدا، وبه رهبری امام زمان (عج) و به وسیله ایمان مردم ایران ، ان شاء الله تحقق می یابد .ودشمن این را به خوبی میداند و برای همین ایران هراسی ، گرانی ،فحشا ،مواد مخدر ، تحریم ، دشمن تراشی وپیدایش گروه های ضد دین هم از جمله نقشه پلید شان است
نقل قول
 
 
+7 #4 سعید 1393-09-20 15:43
فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغالِبُون
نقل قول
 
 
+6 #3 mostafa 1393-08-20 21:54
Aval vatan chon age nabashe hichi nist to age ziyad ergh dari boro argh
نقل قول
 
 
+4 #2 حسن 1393-08-13 18:39
نقل کردن علی:
عزیزان من. تفاوت ما ایرانی ها با این بیماران (...) در انضباط هست. ما سپاه و ارتش داریم و سلسله مراتب و استراتژی جنگی. ما انگیزه بسیار قدرتمندی داریم و آن دفاع از وطنمان است. در صورت تهاجم داعشی ها به ایران وظیفه نیروهای نظامی کشور مقابله با آنهاست و در این جدال حفظ جان سربازان ایرانی باید اولویت فرماندهان جنگ باشد. در صورت نیاز به نیروهای داوطلب مطمئنا تعداد زیادی بسیج خواهند شد و به کمک ارتش و سپاه خواهند شتافت. این بار بسیجیان واقعی که برای وطن میجنگند و نه بر ضد وطن. مانند جنگ با صدام.

مهمترین انگیزه ما دفاع از اسلام شیعه و حکومت جمهوری اسلامی است نه وطن
نقل قول
 
 
0 #1 علی 1393-05-25 13:54
عزیزان من. تفاوت ما ایرانی ها با این بیماران (...) در انضباط هست. ما سپاه و ارتش داریم و سلسله مراتب و استراتژی جنگی. ما انگیزه بسیار قدرتمندی داریم و آن دفاع از وطنمان است. در صورت تهاجم داعشی ها به ایران وظیفه نیروهای نظامی کشور مقابله با آنهاست و در این جدال حفظ جان سربازان ایرانی باید اولویت فرماندهان جنگ باشد. در صورت نیاز به نیروهای داوطلب مطمئنا تعداد زیادی بسیج خواهند شد و به کمک ارتش و سپاه خواهند شتافت. این بار بسیجیان واقعی که برای وطن میجنگند و نه بر ضد وطن. مانند جنگ با صدام.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

گزارش

IMAGE
دکتر شاه حسینی: دولت همچنان پایبند به شعار اعتدال و عقلانیت است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: دولت یازدهم از همان ابتدا اعلام کرد...

IMAGE
زندگینامه سردار شهید منوچهر عباسی کتاب شد + عکس
به همت نویسنده کرمانشاهی، زندگی نامه سردار شهید "منوچهر عباسی" با نام "رهاتر از...

IMAGE
پشت پرده انتخاب علی لاریجانی به ریاست مجلس/ وقتی حامیان دولت، فراکسیون امید را تنها گذاشتند
* روایت حسن رسولی از کمیته های رایزنی اصلاح طلبان با حزب اعتدال و توسعه و...

IMAGE
کرمانشاه، شهر بی نظم/ شهری با مشکلات ترافیکی، اتوبوس های خالی و بوق های ممتد
کلانشهر کرمانشاه جدای از مشکلات متعدد شهری و اجتماعی و فرهنگی و غیره و از آنجمله...

IMAGE
مصاحبه با معاون کرمانشاهی قوه قضاییه؛ دچار ایدز حقوقی شده‌ایم
حجت الاسلام دکتر هادی صادقی اهل کرمانشاه و متولد ١٣٤١ معاون فرهنگی قوه قضاییه است...

مقاله

IMAGE
تدبير در تغيير، ضرورتي براي ادامه كار استاندار
به قلم فريبرز نجفي مهر؛ شهردار سابق شهرهای مختلف استان و کارشناس فعلی استانداری...

IMAGE
ضرورت حفظ و حمایت از مدیران حامی دولت/ به قلم فرزاد نسیمی پور
مخالفان در پی پیاده سازی پروژه " خان بی خنجر " سازی دولت هستند.در آستانه سالروز...

IMAGE
یادداشتی از منصور سرمست در باب چالش های استانی و ضرورت انصاف در انتقاد از استاندار
به قلم مهندس منصور سرمست از کارآفرینان شاخص و فعالان سیاسی استان کرمانشاه این...

IMAGE
نگاهی به تغییرات اخیر مدیریتی استان کرمانشاه و تلنگری به مدیران ارشد استانی
به قلم ایوب صفری رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کرمانشاه دبیر...

IMAGE
نگاهی به ایلات و طوايف ساكن در استان كرمانشاه در طول تاریخ + تصاویر
به قلم ایوب صفری بررسی تاریخی باهدف بازشناسی تاریخ و پیشینه ایلات و طوايف و عشاير...

آمار بازدید کنندگان

آخرین نظرات ارسالی

 • کورد ایلام
  من یک ایوانیم و همشهری اقای منصوری ،الان دستش رو شده متاسفانه ،(...) اقای ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • علي
  با سلام ، انتخابات رياست جمهوري نزديك است و مردم با نه گفتن به آقاي روحاني حرفاي ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • علی اکبر
  مهشیدخانم تومسلمانی درددین داری اول ببین بابای کی دین اسلا م روآوردوبه ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • حسن
  خاک بر سر آنان که خلف وعده کردند و به مسجدجامعی رای ندادند

  ادامه مطلب ..و

   
 • آیدا
  من کرد هستم و مطالبی که اینجا هست نه از بزرگترهای خاندانم شنیده و نه از جایی ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • رضا
  صد درصد دروغه.دیدیم در اتصاب مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمانشاه برای عقبه ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • آرش ق
  جناب صفری سلام. حدود 10 سال پیش اخباری منتشر شد که پایه ها و پی یک مکان ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • سعید
  با سلام من کاردانی سخت افزار کامپیوتر دارم و فرزند جانباز ۴۰درصد.دوتا سوالداشتم ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • ایران
  زبان فارسی لغات از زبان لری گیلکی کردی دزدیده هروقت فارسها برای عکس از نزدیک ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • حسن یوسفی
  هرجای دنیا اسم داعش که میاد.ازترس رنگ ازپوستشون میپره.اما تو ایران تو تهران ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • کیومرث بتیانه
  بسمه تعالی خدایا به برکت قران کریم وبه عظمت پیامبران و معصومین به این فرمانده ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • کلهر
  خدرویسی استاندارکرمانشا ست در واقع پیشنهاده استانداریه ایلامو رد کرد چون در ...

  ادامه مطلب ..و