انهدام دو تیم تروریستی داعش توسط سربازان گمنام و تقدیر شورای نگهبانی جبهه اصلاحات

وزیر اطلاعات از نابودی یکی از هسته های وارداتی گروهک تروریستی داعش به سرکردگی یکی از امرای منطقه ای خبر داد. به گفته وی، این گروه در غرب کشور شناسایی و قبل از هر گونه اقدامی با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و هماهنگی نیروهای انتظامی و امنیتی متلاشی گردید. ضمن آنکه دادستان کرمانشاه نیز از نابودی یک گروه تروریستی داعش خبر داد. به مناسبت این اقتدار نیروهای امنیتی و اقدام به موقع ایشان، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای، از این اقدام تقدیر و تجلیل نمود که در ادامه ملاحظه مینمایید:

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کرمانشاه در خصوص به هلاکت رسیدن اعضای داعش در کرمانشاه

بار دیگر فرزندان غیور و دلاور این مرزو بوم نشان دادند، هرگونه تلاش مذبوحانه برای مخدوش نمودن امنیت و آسایش این سرزمین را در هم خواهند کوبید و هر حرکتی از سوی دشمنان زبون و تروریست های تکفیری را با هوشیاری و شجاعت در نطفه خفه خواهند نمود.
سحرگاه 26 مرداد تیمی از گروه تروریستی داعش که به خیال خام خویش برای سلب امنیت و ترور، وارد کشور و شهر کرمانشاه شده بود ، غافل از اینکه چشمان بیدار سربازان گمنام  و پاسداران امنیت، غفلت نمی ورزد و بازوان توانمند ایران سرافراز اجازه عرض اندام به هیچ دشمن جنایت پیشه ای را نمی دهد،  توسط نیروهای انتظامی و نظامی پیش از هر اقدام جنایتکارانه ای منهدم گردید.
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کرمانشاه،  ضمن تبریک این پیروزی دلنشین، بر خویش لازم می داند، از تلاش، ایثار و دلاور مردی تمامی کسانی که در رصد، کشف و انهدام این گروه جنایتکار نقش داشته اند، قدردانی نماید.  بی گمان ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی، کوشش ها وجانفشانی های فرزندان خویش را پاس خواهند داشت و به فراموشی نخواهد سپرد و امنیت و آسایش امروز خویش را مدیون سلحشوری های فرزندان پاک ، آگاه و متعهد این سرزمین الهی می  داند و از این باب سر بر آستان حق می ساید و خداوند منان را شاکر و سپاسگزار است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.