پاسخ دکتر رازانی به شایعات؛ از برکناری استاندار کرمانشاه تا حقوق نجومی

استاندار کرمانشاه به برخی شایعات اخیر درمورد خود و شبهه افکنی های رسانه ای بخصوص درمورد شایعه استعفا یا برکناریش و نیز موضوع حقوق نجومی در صندوق توسعه ملی، واکنش نشان داده و این موضوعات را بی اساس و کذب خواند.

دکتر رازانی ضمن انتقاد از کسانی که به دنبال استانداری کرمانشاه هستند، اعلام نمود که نه دولت قصد تغییر دارد و نه خودش قصد استعفا…

مشروح وضع گیری استاندار کرمانشاه را به نقل از روابط عمومی استاندار، در ادامه می بینید:

دکتر اسداله رازانی با اشاره به بحث هایی در فضای مجازی در خصوص استعفا یا برکناری استاندار کرمانشاه گفت: چند مدتی است که بعضی از افراد در فضای مجازی بحث استعفا یا برکناری استاندار کرمانشاه را مطرح می کنند و این وسط نیز افرادی مثل طفل های نی سوار، خواب «استاندار کرمانشاه شدن»  را می بینند که باید به مردم شریف استان عرض کنم که نه دولت قصد تغییر استاندار کرمانشاه را دارد و نه من قصد استعفاء و شانه خالی کردن از بار مسؤولیت خدمت به مردم استان را دارم.

وی با بیان اینکه خبر 100 درصد دروغ و کذب است و باعث تاسف است که برخی افراد، گروه ها و سایت ها دروغ منتشر می کنند. افزود: دروغ در دین مبین اسلام بسیار مذمت شده و امام حسن عسگری(ع)  در این زمینه فرمایشی دارند که همه گناهان در یک اتاق گذاشته شده اند و کلید همة آنها دروغ است و از دیگر معصومین(ع) روایت است که دوری جستن از دروغ منجر به پرهیز از ارتکاب به دیگر گناهان می شود بنابراین کسی که دروغ می نویسد باید در ایمان چنین شخصی شک کرد.

دکتر رازانی همچنین تصریح کرد: دولت یازدهم تا پایان کار خود قصد تغییر در استانداران به ویژه تغییر استاندار کرمانشاه ( با توجه به اینکه چند مدتی است به این سمت منصوب شده) ندارد و اگر بعضی خواب استاندار شدن را دارند خوب است که از خواب بیدار شوند و بگذارند که کارها در استان پیش برود و مردم با انگیزه و امید به دنبال تلاش برای شکوفایی هر چه بیشتر این استان باشند.

وی ادامه داد:همچنین صحبت هایی در خصوص عضویت اینجانب در هئیت مدیره صندوق توسعه ملی می شود لذا در پاسخ به این افراد نیز باید گفت که عضو هئیت مدیره این صندوق نبوده ام و از تاریخ یکم مهرماه سال 94 به عنوان استاندار کرمانشاه انتخاب شده ام.

دکتر رازانی بیان داشت: 5 نفر از اعضای صندوق توسعه ملی استعفا داده اند نه اینکه برکنار شده باشند.

استاندار کرمانشاه گفت: اگر گفته می شود که حقوق صندوق توسعه ملی نجومی بوده پس باید مرا تشویق کنند که از حقوقی بالاتر چشم پوشی کرده ام و به کرمانشاه آمده ام و اگر هم حقوق استانداری بیشتر از حقوق من در جایگاه قبلی باشد که این نقض اتهامات بی اساس خود آنهاست.

وی همچنین خاطرنشان کرد : در آستانه ی روز خبرنگار از جامعه ی محترم رسانه در استان توقع داریم که به رسالت مقدس خود عمل نموده و با دمیدن روحیه امیدواری در کالبد جامعه در توسعه ی استان نقش آفرین باشند و اجازه ندهند عده ای انگشت شمار با اغراض خاص و شخصی و جوسازی و شایعه پراکنی موجب یاس و دلسردی مردم عزیز استان و مسوولین شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.