دکتر روحانی تا یک هفته دیگر مهمان کرمانشاه خواهد بود/تحقق مطالبات حداکثری مردم استان کرمانشاه در خلال سفر رییس جمهور و اعضای دولت

دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران قرار است تا یکهفته دیگر و در روز 27 تیر 1395 ، کهمان مردم خونگرم و انقلابی استان کرمانشاه باشد.

سفر رییس جمهوری یک روزه بوده و قرار است قریب به یکصد پروژه افتتاحی، صدها پروژه نیمه تمام و قریب به یک هزار میلیارد تومان اعتبار به استان کرمانشاه و درخلال این سفر تزریق گردد.

در همین خصوص، استاندار کرمانشاه از تلاش مدیریت ارشد استان برای تحقق مطالبات حداکثری مردم در سفر رییس جمهور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ از ساعت 15 ظهر روز پنجشنبه 17 تیرماه 1395 و در جلسه ای مفصل که سه ساعت به طول انجامید، دکتر رازانی استاندار کرمانشاه به همراه تمامی معاونین، مشاور عالی استاندار، فرماندار کرمانشاه، شهردار کرمانشاه و تنی چند از مدیران ستادی استانداری در خصوص تجمیع نهایی مطالبات مردم استان و سند توسعه استان کرمانشاه جهت طرح و ارائه به دکتر روحانی -رییس جمهور-  به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست که ریاست آن را دکتر رازانی بر عهده داشت اهم مطالبات استان از ریاست محترم جمهوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اصلاحات لازم برای تدوین  نهایی طرحهای مدنظر با هم اندیشی اعضای حاضر در جلسه انجام شد.

گفتنی است مصوبات سفر رییس جمهوری از حدود یکسال قبل جهت این سفر کارشناسی شده و هنوز هم تلاش های صاحبنظران برای پخته تر نمودن آنها تداوم دارد اگرچه و براساس شنیده ها، مصوبات و اعتبارات و تسهیلات کارشناسی شده برای سفر ریاست محترم جمهوری، امروز شنبه و درجلسه ای که دکتر رازانی استاندار کرمانشاه قرار است به حضور ریاست محترم جمهوری شرفیاب شود، نهایی شده و به تأیید رییس جمهور برسد.

لازم به اشاره می نماید که این روزها و باهدف پرشکوه کردن سفر ریاست محبوب جمهوری، گروه های استقبال و اطلاع رسانی متعددی شکل گرفته که از آنجمه گروه های تلگرامی سرگروه های سفر رییس جمهور و گروه تلگرامی ستاد مردمی استقبال از رییس جمهوری بوده که لینک گروه اخیر به شرح ذیل می باشد:

https://telegram.me/joinchat/DOYZRD49093Ron04LLrJRQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.