آیا اداره کل غله شاهد انتصاب یک مدیر غیر بومی خواهد بود/ مخالفت استاندار و نمایندگان

به دنبال انتشار خبر تغییر مدیرکل غله استان کرمانشاه، خبر معرفی مدیرکل جدید ایلامی این اداره کل، گویا با مخالفت شدید استاندار و نمایندگان استان کرمانشاه مواجه شده است. انتصاب مدیران غیربومی در استان کرمانشاه به پدیده ای عجیب تبدیل گردیده و ازآنجمله گزینه اداره کل غله استان درحالی از ایلام معرفی گردیده که پیشتر نیز چندین مدیر ایلامی وارد استان کرمانشاه شده که آخرین آنها، مدیران کل دو دستگاه مهم جهادکشاورزی و راه و شهرسازی می باشد و در انتصاب اخیر نیز ردپای مدیر ایلامی جهادکشاورزی دیده می شود.

یک ایلامی مدیرکل غله استان کرمانشاه
به گزارش توسعه، دکتر رازانی استاندار و نمایندگان استان کرمانشاه روز شنبه مخالفت شدید خود را با انتصاب مدیر غیربومی برای اداره کل غله وبازرگانی استان کرمانشاه اعلام داشتند. این درحالی است که قرار است امروز (یکشنبه ) مراسم معارفع بساطی از مدیران اهل استان ایلام بعنوان مدیرعامل جدید غله استان کرمانشاه برگزار شود.

گفتنی است که مظفر رحمت آبادی مدیرعامل سخت کوش اداره غله و بازرگانی کرمانشاه به افتخار بازنشستگی نائل آمده و مجمع نمایندگان استان کرمانشاه آقای عباس سجادی راد معاون سازمان صنعت. معدن و تجارت استان کرمانشاه را برای جانشینی وی معرفی کرده بودند که متاسفانه سازمان غله کشور یک مدیر غیربومی ( آقای بساطی عضو سابق هیات مدیره اداره غله استان زنجان ) را برای این مسوولیت تعیین کرده است.

هرچند گفته می شود دکتر شهبازی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه مخالف این انتصاب است اما منابع آگاه به توسعه خبر دادند که آقای شهبازی که خود اهل استان ایلام می باشد نقش زیادی در انتصاب این مدیر جدید که هم استانی وی محسوب می شود داشته است .

مدیریت اندیشه کرمانشاه لازم به اضافه می داند که آقای شهبازی عضو هیأت مدیره شرکت غله منطقه 9 کشور می باشد و نظرات ایشان در تعیین مدیرعامل تعیین کننده است. ضمنا چندی پیش یکی از نیروهای جوان و موفق اداره غله استان برای این اداره کل مطرح شده بود که گویا با برخی پرونده سازی ها در خلال یک بازدید در سرپل ذهاب و … مواجه شده و حذف گردیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.