ارزیابی دکتر فلاحت پیشه از انتخابات هیأت رییس مجلس؛ پست های آموزشی مناسب دکتر عارف!

دکتر فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد و دالاهو در مجلس دهم، با ارائه ارزیابی خود از انتخابات هیأت رییسه مجلس و ترکیب منتخبین، درخصوص آینده فراکسیون ولایت اظهار نظر کرده و شکست عارف در انتخابات هیات رئیسه موقت مجلس دهم را موجب افزایش رأی لاریجانی برای ریاست مجلس دانسته است.

فلاحت پیشه

حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب در دهمین مجلس شورای اسلامی درباره ترکیب هیئت رئیسه مجلس دهم گفت: بنظر من هیات رئیسه تلفیقی خوبی در مجلس دهم بوجود آمد و از هرجناج افرادی حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه این ترکیب نشان داد مجلس دهم  یک پارلمانی در سایه هم دارد، اظهار کرد: امید است این مجلس به‌سمت چالش و اختلاف کشیده نشود و با تعامل کارهای خود را انجام دهد.

فلاحت پیشه با یادآوری شکست عارف درانتخابات هیئت رئیسه موقت مجلس دهم افزود: این شکست در انتخاب رئیس و نواب تاثیرگذار بود و موجب افزایش رأی آقای لاریجانی شد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی درباره شکل گیری فراکسیون ولایت تصریح کرد: این فراکسیون  که شاکله‌های اصلی آن  آقای لاریجانی و نزدیکان ایشان هستند آزمونی را در پیش دارند که اگر اینها در انتخاب افراد برای کمیسیونها انحصار طلبانه رفتار کنند من معتقدم  فراکسیون ولایت به مشکل می‌خورد، ولی اگر تعامل را در دستور کار خود قرار بدهند یقیناً این فراکسیون موفقیتهای خوبی را برای مجلس دهم در پی خواهد داشت.

وی درباره احتمال انتخاب عارف برای ریاست مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، متذکر شد: خود ایشان رغبتی به پستهای سازمانی در مجلس ندارند ولی بنظر من آقای عارف بهتر است در منصب‌های آموزشی از جمله رئیس کمیسیون آموزش و یا همان مرکز پژوهشهای مجلس مشغول بکار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.