بازگشت دکتر شعبانی به شهرداری کرمانشاه با حکم دیوان عدالت اداری

به دنبال عزل دکتر عبدالرضا شعبانی شهردار سابق کرمانشاه توسط 10 نفر از اعضای شورای شهر کرمانشاه که در غیاب ریاست شورا و البته با حضور دو عضو علی البدل شورای شهر(که چند روزی معارفه اما مجددا از ترکیب شورا خارج شدند)، صورت گرفت و پیرو شکایت شهردار معزول کرمانشاه، دیوان عدالت اداری در حکمی، به بازگشت دکتر شعبانی بنوان شهردار کرمانشاه حکم داده و مراسم معارفه ایشان بعنوان شهردار کرمانشاه، دیروز 95/3/17 با حضور ریاست شورا و تعدادی از اعضای شورای شهر کرمانشاه برگزار شد.

گفتنی است، در ایام عزل موقت آقای شعبانی، آقای حامد لعل بخش مسوولیت سرپرستی شورای شهر کرمانشاه را برعهده داشتند.

معارفه دکتر شعبانی

به گزارش کاج آنلاین امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ماه دیوان عدالت اداری حکم بازگشت دکتر عبدالرضا شعبانی به سمت شهردار کرمانشاه را به وی و دیگر مراجع ذی صلاح استان کرمانشاه ابلاغ کرد. براساس این حکم، مصوبه استیضاح شهردار کرمانشاه توسط شورای شهر باطل اعلام شده است. بنابراین کماکان دکتر شعبانی شهردار قانونی کرمانشاه است و به مردم این شهر خدمت می کند.

گفتنی است: پیش از این جمعی از اعضای شورای شهر کرمانشاه در اقدامی غیرقانونی اقدام به استیضاح دکتر شعبانی کرده بودند و در این مدت حامد لعل بخش به عنوان سرپرست شهرداری کرمانشاه فعالیت داشت.

سایت توسعه هم ضمن اعلام خبر بازگشت دکتر شعبانی، نوشت: دکتر شعبانی دوشنبه شب به توسعه کفت: من با قدرت به شهرداری برگشته ام و با تمام توان در خدمت شهروندان کرمانشاهی هستم.

وی خاطرنشان ساخت: حدود 40 روز پیش که از شهرداری کرمانشاه رفتم مبلغ 4 میلیارد و 200 میلیون تومان نقدینه گی موجود بود اما اکنون تنها 200 میلیون باقیمانده است؟ و معلوم نیست که به کدام پیمانکاران داده شده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.