بیمارستان اسلام آباد غرب در تابستان امسال افتتاح می‌شود + جزییات این پروژه بیمارستانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افتتاح بیمارستان 126 تختخوابی شهرستان اسلام آباد غرب در تابستان امسال با حضور مسئولان خبر داد.

افتتاح بیمارستان اسلام آباد

دکتر حسین کریم افزود: خرداد یا اردیبهشت ماه امسال نیز با حضور وزیر بهداشت تعدادی از پروژه‌های بزرگ و مهم دانشگاه در استان افتتاح می‌شود که اتاق عمل بیمارستان طالقانی یکی از آن‌هاست. دکتر کریم اضافه کرد: کلینیک شهرستان سرپل ذهاب نیز برای شروع عملیات احداث تحویل پیمانکار شده و در شهرستان پاوه نیز پیمانکار برای احداث کلینیک این شهرستان بزودی مشخص خواهد شد.

گفتنی است، فضای فیزیکی بیمارستان تازه تأسیس اسلام آباد غرب تقریب آماده بوده و فقط تجهیز آن تقریبا باقی مانده است. پیشتر فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب گفته بود: ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۱۲۶ تختخوابی امام خمینی (ره) این شهرستان نیاز است.

در برخی رسانه ها و گروه های اجتماعی نزدیک به دکتر فلاحت پیشه؛ منتخب مردم اسلام آباد غرب، از نقش وی در افتتاح این بیمارستان سخن گفته شده است که باید منتظر جزییات بیشتر از این خبر بود.

کار ساخت فاز دوم بیمارستان اسلام آبادغرب در زمینی به مساحت ۱۰هزار و ۵۰۰ متر مربع در آذر ماه سال ۹۰ آغاز شده است و تا کنون ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. این بیمارستان در ۶ طبقه  احداث و مجهز به بخش های اداری، رادیو لوژِی، بستری داخلی ، مراقبت های ویژه بخش ICU و CCU بخش بستری زنان و زایمان و بخش بستری کودکان است.

علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها وتاسیسات دولتی و عمومی، در دی ماه 94 و طی بازدیدی از بیمارستان در حال ساخت 126 تختخوابی اسلام آبادغرب با بیان اینکه  برای شتاب بخشی به ساخت کامل این بیمارستان، تزریق اعتبار به این طرح با رصد 500 درصدی همراه بوده است، از روند پیشرفت فیزیکی کار جویا شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.