تشریح جزییات دیدار با استاندار توسط سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کرمانشاه

اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کرمانشاه عصر پنجشنبه طی نشستی بااستاندار و مشاور عالی وی، ضمن بیان دیدگاه ها و طرح انتقادات و پرسش های خویش، سخنان و پاسخ های وی را نیز شنیدند.

فرج اله بدری سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در خصوص این نشست گفت جلسه با حضور همه اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات  برگزار شد . دراین نشست که تا افطار طول کشید توسط دبیران احزاب مسائل و مشکلات استان مطرح و انتقادات و پیشنهاداتی بیان شد.

فرج الله بدری

بدری افزود : دراین جلسه ابتدا  ایوب صفری رئیس دوره ای شورا مطالبی را درخصوص این جلسه و نظرات اعضای شورای هماهنگی بیان داشتند سپس کورش شهبازی دبیر شورای هماهنگی به نمایندگی از اعضا مواضع و دیدگاهها و انتظارات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان را مطرح و خواستار پیگیری موضوع از طرف استاندار شدند. همچنین در ادامه، سایر حاضرین، دیدگاهها و مشکلات و موانع توسعه استان را تشریح نمودند.

سخنگوی شورای هماهنگی اظهار داشت: پس از بیان نظرات و سخنان دبیران احزاب، استاندار ضمن استقبال از نظرات، انتقادات و پیشنهادات و وعده پیگیری و توجه به آنان، از دغدغه خاطر احزاب بخاطر توسعه استان تقدیر و تشکر نمودند.

بدری افزود: در ادامه این نشست مسائل مربوط به سفر رئیس جمهور به کرمانشاه مورد بحث و بررسی قرارگرفت و دکتر رازانی گزارشی از دیدارها با برخی از اعضای هیئت دولت را بیان نمودند. همچنین وی از ارایه ایده طرح راه آهن تبریز به بندرامام خمینی(ره) ازطریق استانهای کردستان، کرمانشاه، لرستان و خوزستان به وزیر محترم راه و شهرسازی، و استقبال ایشان از این طرخ خبر داد و گفت که قرار است در سفر رییس جمهور، این ایده با دکتر روحانی مطرح و مقدمات  تصویب و اجرایی شدن آن فراهم شودکه در این صورت، استان کرمانشاه ازاین بن بست نجات پیدا خواهدکرد.

بدری گفت: در پایان، اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پس از اقامه نماز، افطار و شام را با استاندار و مشاور عالی وی صرف نمودند.


 

لینک مرتبط:

 

دیدارهای جداگانه احزاب اصلاح طلب و اعضای ستاد دکتر روحانی با استاندار کرمانشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.