تعیین تکلیف پرونده اختلاس شورای شهر کرمانشاه در روزهای آینده

مجتبی ملکی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در نشست‌خبری با اصحاب رسانه در کرمانشاه در خصوص پرونده اختلاس اعضای شورای شهر کرمانشاه وعده داد که این پرونده اختلاسبه زودی تعیین تکلیف گردد. وی البته از صدور حکم اولیه خبر داده اما مشخص نکرده که چه تعداد از اعضای شورای شهر کرمانشاه درگیر این پرونده اختلاس بوده اند؟

رسیدگی به پرونده اختلاس شورای شهر کرمانشاه

ملکی با اشاره به ۵۱ مصوبه در بحث ستاد جرائم خاص طی سال گذشته تصریح کرد: پرونده‌های مهم و دارای بازتاب اجتماعی توسط  ستاد جرائم خاص پیگیری می‌شود. وی همچنین از رسیدگی ویژه به اینگونه پرونده ها گفت.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در خصوص پرونده اختلاس شورای شهر کرمانشاه توضیح داد: مدتی جو سازی شده بود تا شاید دستگاه قضایی را در خصوص این پرونده منفعل جلوه داده شود اما این پرونده در دادسرا رسیدگی شده و حکم اولیه صادر شد اما به دلیل اینکه حکم قطعی صادر نشده امکان بیان حکم اولیه نیست و امیدواریم در تجدید نظر مورد رسیدگی واقع شود.

وی تاکید کرد: پرونده شورای شهر کرمانشاه مغفول مانده بود اما مکاتبات لازم را انجام دادیم و در حال انجام پیگیری‌های قانونی هستیم و دو تصمیم در این خصوص وجود دارد تصمیم در دادسرا که اعتقاد به مجرمیت است و تصمیم در دادگاه بدوی که اعتقادی به این موضوع ندارد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه اظهار کرد: موضوع پرونده شورای اسلامی شهر کرمانشاه در روزهای آینده تعیین تکلیف و مشخص می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.