توضیح فرمانده نیروی انتظامی استان درمورد درگیری ستادهای دو کاندیدا؛ 4نفر دستگیر شدند

به دنبال حمله دونفر از هواداران یکی از نامزدها به ستاد رقیب در حوزه انتخابیه کرمانشاه و اخباری درخصوص درگیری و هواداران دوکاندیدا و تیراندازی به ستادها، پس از آنکه درجلسه شورای تأمین موضوع با حضور دو نامزد کرمانشاه مورد بحث قرار گرفت، فرمانده نیروی انتظامی استان از برخورد با متخلفین و بازداشت 4 نفر درخصوص این وقایع خبر داد.

منوچهر امان‌اللهی

سردار منوچهر امان‌اللهی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مرحله دوم انتخابات که دهم اردیبهشت ماه سال جاری در کرمانشاه برگزار می‌شود، 3 هزار و 500 نیروی پلیس در برگزاری انتخابات مشارکت دارند وی تصریح کرد: نیروهای مرزبانی وظیفه تأمین حفاظت از صندوق‌ها را بر عهده دارند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت گشت‌های محسوس و نامحسوس برای برخورد قانونی با هر گونه تخلف، بیان داشت: تعرض به برخی ستادهای انتخاباتی کاندیداها صورت گرفته و درگیری‌هایی رخ داده که چهار نفر در این رابطه دستگیر شدند.
این مسئول در مورد ماجرای تیراندازی بین هواداران دو تن از کاندیداهای انتخاباتی طی روزهای اخیر، بیان داشت: تیراندازی مستقیم به سوی ستادهای انتخاباتی رخ نداده و خرید و فروش رأی جرم است که با تمام توان با این جرائم و تخلفات در صورت مشاهده برخورد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.