در پیام تلگرامی دکتر فلاحت پیشه مطرح شد؛ دفاع از حقوق مردم و پایان دادن به سوءاستفاده شخصی از نام فلاحت پیشه

دکتر حشمت الله فلاحت پیشه منتخب مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس دهم طی پیامی تلگرامی به مناسبت تغییر کارکرد کانال تلگرامی مربوطه، مواردی را درخصوص انتساب برخی افراد به خود و سوءاستفاده های شخصی از نام منتخب مردم، بیان کرده و ضمن تصریح بر اینکه “قرار نیست بخاطر ارتباط با نماینده حقی ضایع گردد”، کسانی که ادعای نزدیکی به دکتر فلاحت پیشه در ادارات و اماکن عمومی را مطرح می کنند را کلاهبردار خوانده است. اقدام و اظهاراتی که ارزشمند بوده و امید می رود در رویکرد و سیره نماینده منتخب مردم، با همین جدیت گفتاری و با چاشنی واقع نمایی، انشاءالله دنبال گردد که یقینا موجب تغییر نگرش برخی منتقدین و تثبیت باورعمومی نسبت به ایشان خواهد بود…

بیانیه تلگرامی دکترفلاحت پیشه خطاب به موکلان و مخاطبین کانال”فرزنداسلام آبادغرب/یار دیرین دالاهو” را در ادامه عینا می بینید:

پیام تلگرامی دکتر فلاحت پیشه

بنام خدا
عزیزان ضمن سپاس و تبریک سال نو،توجه شمارا به چند نکته جلب می نماییم.
1. از امروز کانال فرزنداسلام آبادغرب و یاردیرین دالاهو با تغییرات محتوایی،تازه به کانال پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان از بنده و رسانه ای برای پاسخگویی اینجانب خطاب به مردم عزیز تبدیل میگردد،لذا خواهشمند است با کاهش از مطالب تبلیغاتی،در این زمینه نیز همچون گذشته یارصدیق و مشاورین امین من باشید و هرگونه نقدی نسبت به عملکرد شخص بنده ،اطرافیان و مدیران مرتبط با حوزه انتخابیه ام داشتید،تعارف نکنید…
شک نکنیداز امروز به بعد نقد سازنده بیش از الطاف همیشگی و تعاریف و توصیفات تبلیغاتی موجب خرسندی برادر کوچکتان خواهد شد.
2. برای همیشه به سواستفاده برخی از افراد از ادعای نزدیکی به اینجانب پایان دهید،در دورهای هشت ساله مجالس7و8،معدودی افراد جمله نفرت انگیز ذیل را در برخی ادارات،اماکن عمومی و حتی خطاب به برخی شهروندان تکرار می کردند که:از فلاحت پیشه می خواهم فلان کار را انجام دهد و یا دکتر فلان کار را بکند….
عزیزان کسی که با ادعای نزدیکی به بنده چنین الفاظ سواستفاده آمیزی را بکار بگیرد،هر که باشد حتی اگر برادر من باشد،دشمن من بوده و شما او را یک”کلاهبردار”بدانید و بنامید و بلافاصله موضوع را به بنده اطلاع دهید.
3. وظیفه بنده دفاع از حقوق مردم و جلوگیری از تضییع حقوق افراد است،حتی اگر کسی از مکاتبه یا تماس تلفنی بنده یا اطرافیان و اعضای دفتر آینده ام با مدیری توقع کاری خلاف قانون داشت به هیچ وجه اعتنایی ننماید.
قرار نیست به واسطه ارتباط با نماینده حقی ضایع شود .
4. به هیچ وجه در اختلافات بین افراد حقیقی به ویژه در دعاوی دادگاهی بین افراد دخالتی صورت نمیگرد و به کسی اجازه ندهید پای بنده،دفتر و اطرافیانم را به این دعاوی بکشاند.
5. همانطور که قبل از انتخابات وعده داده بودم در قالب نظام مشورتی صنفی ومنطقه ای عمل خواهم کرد ولی هنوز مشاورانی انتخاب نشده است،چون قرار است خود شما مشاورین و نمایندگان امین خود را انتخاب و به بنده معرفی نمایید ،برنامه ریزی شده است که تا هفتم خرداد”95″این سامان شکل گرفته و اطلاع رسانی میشود.
6. به خاطر عدم پاسخگویی مناسب به تماس های شما در شرایط شلوغ روزهای بعد از انتخابات عذر خواهی میکنم،خدا میداندکه به خاطر استقبال و لطف وافر شما ،شلوغی برنامه های پیگیری طرحهای ملی و منطقه ای که حداکثر تا پایان تیرماه “95”باید اجرایی شدند،مراسمات تشکر از مردم و…در پاسخگویی مناسب شرمنده شده ام.اگر عمری باقی بود از هفتم خرداد ماه”95″،با آغاز به کار بنده و دفتر ارتباطات مردمی،سامان خوبی به این رابطه خواهیم داد،و در حد توان پاسخگویی الطاف و خواسته های شما عزیران خواهیم بود

با سپاس حشمت اله فلاحت پیشه
1395/1/3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.