دیدار نمایندگان مجلس و خبرگان با استاندار کرمانشاه؛ انتقاد آیات نریمانی و محمدی عراقی از تغییرات مکرر مدیریتی

* انتظارات آیت الله نریمانی از مدیریت استان اعلام شد

در نشست پیش از ظهر امروز پنج شنبه که نمایندگان خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی استان کرمانشاه با استاندار حضور داشتند، حضرات آیات نریمانی و محمدی عراقی از وضعیت تغییرات مدیریتی دخالت های بیرونی در کار مدیران انتقاد نموده و انتظارات خود را جهت بهبود وضعیت استان کرمانشاه، بیان داشتند.

نریمانی و محمدی عراقی

آیت الله امان الله نریمانی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وضعیت استان و با تاکید بر اینکه تمام سرنوشت این استان باید در این جلسه رقم بخورد، خطاب به مدیران استان، گفت: با وحدت است که کارها به بهترین شکل انجام می شود و اگر تفرقه اتفاق بیفتد کارها به پیش نمی رود.

نریمانی تاکید کرد: رئیس اداره باید برای انجام امور از خودش شروع کند تا زیردستان نیز به تبعیت از او کار کنند.

وی گفت: وضعیت اسف بار استان، حقیقتا جان انسان را به چالش می کشد و هریک از مدیران و ما باید به پیشگاه خداوند قسم یاد کنیم که هیچ خطی جز خدمت را پیش نرویم و در اینصورت است که می شود کارها را انجام داد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ما نباید به دنبال تغییر نیرو باشیم و اگر هم تغییری قرار است رخ دهد، بگذاریم خود مدیران این کار را بکنند.

نریمانی با اشاره به مسدود بودن مرز خسروی، گفت: هزار سال است که راه کربلا از مسیر این مرز است و جا دارد در شورای تامین امنیت ملی مطرح شود که سفرهای عتبات مجددا از این مسیر صورت گیرد.

در ادامه این نشت، آیت الله محمود محمدی عراقی ادامه داد: استان ما مزیت های فراوانی دارد که از آن جمله می توان به چهار فصلی بودن، وجود منابع طبیعی فراوان، نیروی انسانی مستعد و مردم متحد علی رغم وجود قومیت های مختلف اشاره کرد.

وی تصریح کرد: اما سوال این است که چرا علی رغم این مزیت ها وضعیت اشتغال و اقتصادی استان اینگونه است که باید گفت مشکل استان ما تنها جنگ نیست، چرا که استان های جنگ زده دیگری هم داشته ایم و لذا باید این موضوع را قدری در مدیریت ها جستجو کرد.

محمدی عراقی با بیان اینکه سهم ما از درآمد ناخاص ملی کشور پایین است، گفت: البته با توجه به سخنان استاندار خوشبختانه پروژه های عظیمی در استان کلید زده شده اما متاسفانه با پیشرفت کندی در حال انجام است که باید برای تسریع آن تدبیر شود.

نماینده مردم کرمانشاه در خبرگان رهبری اظهار داشت: ما طرفدار ثبات مدیریت در استانیم و به هیچ وجه دنبال تغییر مدیریت نیستیم و یکی از آفت های استان ما تغییر مدیریت ها است و این افتخار ما نیست که عمر مدیریت ارشد استان به دو سال نرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.