دیدار های جداگانه احزاب اصلاح طلب واعضای ستاد دکتر روحانی با استاندار کرمانشاه

* مژده استاندار برای مردم کرمانشاه: راه آهن سراسری شمال به جنوب از مسیر کرمانشاه راه اندازی خواهد شد.

در تداوم سلسله مراسم های افطاری اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه با اقشار مختلف استان کرمانشاه، اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کرمانشاه و اعضای ارشد ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه، طی مراسم های جداگانه ای با دکتر رازانی دیدار و گفتگو کردیند.

دیدار شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با استاندار کرمانشاه

در نشست صمیمی و مراسم افطاری که روز پنج شنبه 10 تیرماه 1395 و از ساعت 19 در محل سالن جلسات استانداری کرمانشاه برگزار گردید، 13 نفر از 15 عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کرمانشاه با استاندار کرمانشاه، حاضر شده و به بیان دیدگاه ها و انتظارات خود پرداختند.

در ابتدای نشست دبیران احزاب با دکتر رازانی که حاج جعفر همتی نیز حاضر بود، ایوب صفری رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کرمانشاه به معرفی حاضرین پرداخته و از استاندار محترم به جهت تکریم احزاب، اهالی رسانه و دیگر ارکان جلمعه مدنی، تقدیر نمود.

در ادامه، کورش شهبازی دبیر شورای هماهنگی استان و به نمایندگی از این شورا، به طرح مطالبات و انتظارات اصلاح طلبان استان پرداحته و 8 محور مطالباتی دبیران احزاب را تشریح نمود.وی بر حمایت از مدیریت استان و دولت تدبیر و امید تصریح نموده و ضمن برشمردن اهم مشکلات استان، از رکود حاکم بر دستگاه های کلیدی استان انتقاد کردند. وی همچنین درخصوص تغییرات مدیریتی استان نیز دیدگاه ها و انتظارات شورای هماهنگی اصلاحات را ارائه نموده و و چالش های موجود استان کرمانشاه را بیان کردند.

در ادامه، تعدادی از دبیران احزاب به طرح برخی دغدغه های خود پرداختند. که از آنجمله می توان به دبیران احزاب اراده ملت، حزب کار، مجمع فرهنگیان، مجمع نیروهای خط امام، حزب ندا و مردمسالاری اشاره کرد.

در ادامه، دکتر اسدالله رازانی ضمن پاسخ گویی به اهم گلایه ها و انتقادات موجود و البته پذیرش شماری از آنهاف بر ضرورت گفتگو و تداوم چنین نشست هایی تأکید کردند.

از جمله تآکیدات مهم استاندار کرمانشاه در این نشست به استقلال مدیریت ارشد استان در انتصابات و ملاک محوری موجود بوده و به صراحت اعلام داشتند “تا من هستم نیروی غیر همسو با دولت و وابسته به دولت گذشته، انتصاب نخواهد یافت”.

استاندار کرمانشاه همچنین به پیگیری های خود برای هرچه پربارتر کردن سفر رییس جمهور برای کرمانشاه و کرمانشاهیان اشاره کرده و از آمادگی استان برای میزبانی مناسب دکتر روحانی گفتند.

مهمترین خبر دکتر رازانی برای مردم استان کرمانشاه، اعلام اخذ موافقت راه اندازی کریدور شمال به جنوب کشور از مسیر کرمانشاه بوده که طی آن، کشورهای شمالی ایران و استان های آذربایجان شرقی و کردستان از طریق کرمانشاه به خوزستان و خلیج فارس متصل خواهند شد و موجب رونق مشهود استان کرمانشاه خواهد گردید. موافقتی که مورد تأیید وزیر راه نیز قرار گرفته و قرار است در شمار مصوبات سفر رییس جمهوری قرار گیرد.

یادآور می شود که دیروز جمعه(1395/5/11) و در نشستی دیگر، حاج محمدرضا شعبانی به همراه اعضای شورای مرکزی و روسای ستادهای شهرستان دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه به دیدار استاندار کرمانشاه رفته و به بیان دیدگاه ها و انتظارات خود پرداختند و در پایان نیز افطار را مهمان استاندار کرمانشاه بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.