مراسم بزرگداشت 24 خرداد به همت فرماندار کرمانشاه؛ این یک فرماندار و آن 13 فرماندار دیگر

در روزی که سالروز پیروزی دولت تدبیر و امید با مهجوری در استان کرمانشاه پشت سر گذاشته شد، جناب آقای رنجبر فرماندار کرمانشاه تک چراغی را روشن کرد تا تاریکی فضا بیش از این توی ذوق نزند.

لازم به توضیح است، مدیریت این پایگاه خبری-تحلیلی بعنوان رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان پیشتر انتقادی را از این مراسم انجام داده و بخصوص از بابت عدم دعوت خود پرسیده بود که روز بعد با تماس شخصی جناب فرماندار، مشخص گردید این عدم دعوت به دلیل عدم دسترسی به شماره تماس بوده و مهمتر آنکه متوجه گردید این مراسم جشن نه یک مراسم عمومی و به همت مدیریت استان که یک اقدام فردی از سوی فرماندار کرمانشاه بوده درحالیکه عموم افراد و جریانات و خصوصا مدیران دولت و مهمتر از همه، عموم همقطاران جناب آقای رنجبر، ترجیح دادند این روز را در سکوت و بی توجهی بگذرانند بلکه از هرگونه حاشیه احتمالی به دور بوده و فکر فرداها را نیز داشته باشند(یادداشت پایانی را نیز ببینید).

در ادامه، گزارش ایرنا از مراسم بزرگداشت حماسه 24 خرداد 92 و نیز یادداشت تکمیلی صاحب این قلم را ملاحظه می نمایید:

مراسم بزرگداشت 24 خرداد در کرمانشاه

آئین بزرگداشت سومین سالروز پیروزی دولت تدبیر و امید و انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه، این مراسم عصر روز دوشنبه در سرسرای شهید بهشتی کرمانشاه با حضور معاونان سیاسی و امنیتی و هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، فرماندار کرمانشاه و جمعی از دبیران احزاب و تشکل های مردم نهاد برگزار شد.
در ابتدای این مراسم فرماندار کرمانشاه با یادآوری حماسه عظیم 24 خرداد گفت: در چنین روزی بود که مردم با حضور خود پای صندوق های رای به برنامه های دولت تدبیر و امید، حماسه ای ماندگار بجای گذاشته و دشمنان نظام را مایوس کردند.

فضل الله رنجبر ادامه داد: در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شاهد بودیم که مردم با حضور پرشور و کم نظیر خود پای صندوق های رای به اعتدال و گفتمان رای دادند.
وی با اشاره به مشکلاتی که دولت دکتر روحانی با آن مواجه بود گفت: خوشبختانه با تمام مشکلات اقتصادی و سیاسی که بر سر راه دولت تدبیر و امید قرار داشت اما این دولت توانست با تمام توان و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و پشتوانه ملت، تورم را مهار و آرامش اقتصادی را در کشور حاکم کند.
فرماندار کرمانشاه در ادامه پیروزی در عرصه دیپلماسی و موفقیت برجام را از دیگر توفیقات دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: دوبت در عرصه سیاست خارجی بسیار موفق عمل کرد.
رنجبر همچنین ایجاد تعامل با کشورهای خارجی، احیای دریاچه ارومیه، طرح تحول نظام سلامت، نهی و نفی خشونت در کشور، ایجاد سازمان های مرم نهاد، اعلام آمارهای واقعی در تورم قیمت صادرات و واردات کشور را از دیگر موفقیت های این دولت برشمرد.

http://img7.irna.ir/1395/13950325/82112410/82112410-70796855.jpg
وی در ادامه به اقدامات دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: فعالیتهای عمرانی و تکمیل پروژه های متعدد در سطح شهرستان کرمانشاه بخشی از خدمات دولت در مرکز استان است.
رنجبر در پایان هدف از برگزاری این مراسم را بزرگداشت حماسه مردمی در انتخابات 24 خرداد عنوان کرد که با روی کار آمدن دولت کشور به وضعیت ثبات و آرامش بازگشت.

* حماسه 24 خرداد جاری شدن خردورزی و امید به پیکره کشور بود

یوسف شاه حسینی معاون سیاسی و امینتی استانداری کرمانشاه نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت حماسه 24 خرداد، گفت: حماسه شکل گرفته در این روز را می توان جاری شدن خردورزی، تدبیر و امید در پیکره جامعه و برنامه های قابل اجرا در کشور دانست.
از دیگر برنامه های این مراسم سخنرانی توکلی معاون ستاد مردمی دکتر روحانی بود که به مقایسه دولت فعلی با دولت پیش و مظلومیت دولت روحانی پرداخت و خواهان رعایت انصاف از سوی منتقدان شد.

http://img7.irna.ir/1395/13950325/82112410/82112410-70796854.jpg

صاحب این قلم به جهت مسوولیت حقوقی که برعهده دارد و نیز به عنوان ریاست ستاد دکتر روحانی در شهرستان اسلام آباد غرب، برخود وظیفه میداند ضمن تقدیر خالصانه از جناب آقای رنجبر فرماندار محترم و معزز کرمانشاه، از معاونت و مدیرکل محترم سیاسی استانداری نیز به جهت حضور و نقش فعال در برگزاری این مراسم تجلیل و تقدیر نماید و نیز برخود فرض می داند که(چنانچه در بالا اشاره شد) همت این یکی و عزلت آن دیگران را به همراه برخی وقایع خاص استان(که اگر عمری باشد، مصادیقی از آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد و از تحرکات جناب معاون برای استاندار شدن تا لنگرانداختن مدیران احمدی نژادی را شامل میگردد)، جهت اطلاع مدیران ارشد دولت و خصوصا با هدف شناخت و تقدیر از مدیران معتقد و همراه دولت، به وزیر محترم کشور و نیز دفتر ریاست جمهوری منعکس نماید. 

امید می رود که عطف به تأکیدات مصرح دین مبین اسلام و آموزه های علوی مبنی بر ضرورت رعایت اخلاق در سیاست و بلکه امتزاج این دو، همه کسانی که مسوولیتی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی برعهده می گیرند، الزامات و اقتضائات اخلاقی آن را رعایت کنند و پر واضح است که از آنجمله، تعهد مدیران منصوب در هریک از دولت ها، به رییس جمهور و گفتمان و برنامه های اوست و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.