معارفه آرش رضایی بعنوان شهردار جدید کرمانشاه انجام گرفت + متن حکم وزیر کشور

در مراسمی که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، فرماندار و اعضای شورای شهر برگزار شد، مهندس آرش رضایی از نخبگان استان کرمانشاه به عنوان شهردار جدید کرمانشاه معارفه و از زحمات دکتر شعبانی شهردار سابق و لعل بخش سرپرست اخیر شهرداری، تقدیر و تجلیل گردید.

عصر دیروز پنجشنبه(1395/03/20) مراسم معارفه شهردار کرمانشاه برگزار شد، در این مراسم، رئیس شورای شهر کرمانشاه با اعلام حمایت از آرش رضایی گفت: کار شهردار جدید مشکل است و باید بیش از ساعت کاری وقت بگذارد و من به مردم کرمانشاه قول شرف می‌دهم که آقای آرش رضایی کننده کار است.

یادآور می شود که آرش رضایی در جلسه پنجم اردیبهشت شورای شهر کرمانشاه با رای 13 عضو شورا بعنوان شهردار جدید کلانشهر کرمانشاه انتخاب شد و مدارک او برای سیر مراحل قانونی به وزارت کشور ارسال شده بود که وزارت کشور نیز امروز(19 خرداد) حکم انتصاب او را صادر کرد.

به دنبال صدور حکم شهردار کرمانشاه توسط وزیر کشور و با تأکید استاندار کرمانشاه، مراسم معارفه آقای آرش رضایی بعنوان شسصت و سومین شهردار کرمانشاه بلافاصله دیروز برگزار گردید.

متن حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به شهردار جدید کرمانشاه به این شرح است:

جناب آقای آرش رضائی

سلام علیکم
در اجرای تبصره 3 ذیل بند یک ماده 71 قانون تشکیلات،‌ وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375/3/1 با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر کرمانشاه و نظر به تعهد، ‌شایستگی و تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار کرمانشاه منصوب می نمایم.

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری “مدظله العالی” و سیاست های دولت تدبیر و امید میسر گردد.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارد.

مدیریت اندیشه کرمانشاه ضمن خسته نباشید به جناب دکتر عبدالرضا شعبانی شهردار سابق و سالم کرمانشاه، انتصاب برادر فاضل و توانمند جناب مهندس آرش رضایی را تبریک گفته و برای این چهره خوشفکر و خدمتگذار، آرزوی توفیق دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.